tło
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij i nie pokazuj więcej
Powyżej 15 osób Panna Młoda gratis Email Telefon
695 399 286

Bydgoszcz - SKOK ZE SPADOCHRONEM

Ta oferta jest przygotowana dla najtwardszych uczestniczek. Głodna wrażeń? Nie boisz się wysokości? Lubisz adrenalinę? To będzie najlepszy skok Twojego życia! Tandem z wykwalifikowanym instruktorem (790pln) mieć to na dvd (250), niezapomniane przeżycie - bezcenne.

Cena: 790 PLN/os. (min. 3 osób)
Czas trwania: 2 godziny
Lokalizacja: 30-60min od centrum

Cena zawiera:
Skok w tandemie z doświadczonym instruktorem.

like us on facebook
Opinie klientow Górna część dymka z opinią
"limuzyna i ladies night to był strzał w dziesiątkę. dziękuję za elastyczność przy zmianie ilości osób. Żebyście widzieli minę panny młodej, jak przyjechała po nas na przystanek zamiast autobusu limuzyna! Bezcenna:) Kluby i puby, na wysokim poziomie, opiekun grupy to młody bóg :) tak trzymać! Pozdrawiam" Marzena Warszawa
Dolna część dymka z opinią Obrazek przedstawiający twarz zadowolonego klienta