tło
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Zamknij i nie pokazuj więcej
Powyżej 15 osób Panna Młoda gratis Email Telefon
695 399 286

Lublin - PANIEŃSKA LIMUZYNA

Niezapomniane wrażenia z wieczoru panieńskiego w eleganckiej limuzynie na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Szofer otwierający drzwi do limuzyny, zapierające dech w piersiach widoki miasta nocą i kieliszek szampana w ręku. Jeden szampan od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnego alkoholu i szaleć do woli.

Limo odbierze Was i wysadzi tam, gdzie chcecie.  

W limuzynie zmieści się max. 10 imprezowiczek. Jest Was więcej? Sprawdźcie naszego Party Busa.

Cena: 79 PLN/os. (min. 8 osób)
Czas trwania: 1 godzina
Lokalizacja: centrum

Cena zawiera:
Ekskluzywna dłuuuga limuzyna na 1 godzinę, odbiór z wybranego punktu w granicach miasta, elegancki szofer, szampan, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

like us on facebook
Opinie klientow Górna część dymka z opinią
"limuzyna i ladies night to był strzał w dziesiątkę. dziękuję za elastyczność przy zmianie ilości osób. Żebyście widzieli minę panny młodej, jak przyjechała po nas na przystanek zamiast autobusu limuzyna! Bezcenna:) Kluby i puby, na wysokim poziomie, opiekun grupy to młody bóg :) tak trzymać! Pozdrawiam" Marzena Warszawa
Dolna część dymka z opinią Obrazek przedstawiający twarz zadowolonego klienta